MOJE POZOSTAŁE BLOGI1. Opowieści z Erithel (OpE)Opis:
W Zjednoczonym Królestwie Erithel panuje pokój. Położono kres wojnom między rasami… I w jednym momencie wszystko zawisło na włosku. Skradzione zostało Berło Przymierza, ochraniające Królestwo przed wrogami. Bez niego ludzie – smoki (Draconisi) i czarnoksiężnicy bez trudy podbiją cały kraj i zabiją przy tym jego mieszkańców. Żeby do tego nie dopuścić na poszukiwania Berła wyrusza piątka młodych śmiałków po jednzm y ka każdej rasy – elficka księżniczka Aurore, wampirzy książę Christian, czarownik Arthur, syrena Marina i wikołaczka Lana Sophia. Czy zdołają oni przełamać wzajemną niechęć i zacząć współpracować? Dla dobra kraju? Czy nawiążą się przyjaźnie, czy kogoś połączy miłość, a może uprzedzenia i rywalizacja okażą się silniejsze? Kto stoi za kradzieżą Berła…? Jak to się mówi, najciemniej zawsze pod latarnią.

2. Tajemnica Dark High(TDH)

Zwiastun:

Opis:
Tajemnica Dark High opowiada historię siedemnastoletniej Nimfadory Rosengard, rozpoczynającej w tym roku naukę w elitarnej szkole z internatem Dark High. Nie jest jednak tak do końca zwyczajna... Przydzielona do Domu Artystów dziewczyna potrafi kontrolować cztery żywioły, innymi słowy jest Faliree. Szybko zapoznaje się z trójką uczniów z Domu Historii (Nefertari Al-Hassa, Dimitry Iwanow & Tristian Schmidt) i postanawia pomóc im wypełnieniu powierzonej im przez Zakon Salenitów misji, polegającej na złapaniu tajemniczego Verisseta, stojącego za atakami i morderstwami uczniów D.H. :)3. Ravenclaw ponad wszystko (potterowskie ff; w skrócie Rav)

Opis:
Rzecz dzieje się w Hogwarcie kilka lat po Harrym Potterze...
Z Azkabanu ucieka dawny Śmierciożerca - Neimar. Neimar chce dopełnić zemsty na Elenie, której to rodzice przed laty schwytali go i zamknęli w więzieniu. Za Krukonką murem stoją jej przyjaciele - Ivanne i Damon, który również jest skrycie w niej zakochany.
Niestety Neimar oprócz zemszczenia się na Elenie ma inny, znacznie mroczniejszy cel... Tylko czy komukolwiek uda się powstrzymać tego szaleńca?
Co się stanie, jeśli jeden z bohaterów zostanie ofiarą ataku wilkołaka? Czy poradzi sobie z likantropią, czy też doszczętnie się załamie? Przyjaciele zostaną, czy odsuną się, okazując przy tym fałszywymi?
Odpowiedź znajdziecie w rozdziałach :)

4 komentarze:

  1. Jeny, jak ja Cię podziwiam o.O Ja ledwo wyrabiam z jednym blogiem...

    OdpowiedzUsuń
  2. ta historia mnie zaciekawiła dużo bardziej niż przygody rodzeństwa Wileńskich i albo nie mogę znaleźć, albo źle szukam... jest tutaj gdzieś przekierowanie na ten drugi blog czy dopiero ma startować? :D

    OdpowiedzUsuń